۰

برنامه T-Mobile برای ارایه اینترنت رایگان به ده میلیون خانوار آمریکایی

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۶
برنامه T-Mobile برای ارایه اینترنت رایگان به ده میلیون خانوار آمریکایی
برنامه T-Mobile برای ارایه اینترنت رایگان به ده میلیون خانوار آمریکایی

آی‌تی‌من- جان لژر (John Legere) مدیرعامل وقت شرکت تی-موبایل سال  گذشته وعده  داده بود که در تلاش برای کاهش مشکلات تحصیل در خانه، پس از ادغام با شرکت  اسپرینت، به ده میلیون خانوار آمریکایی اینترنت رایگان ارایه کند.

حالا که این ادغام صورت پذیرفته، وبا توجه به نیازهای روزافزونی که به دلیل همه‌گیری کرونا، برای ارایه آموزش‌های آنلاین به وجود آمده است، شرکت جدید فرم‌های درخواست اینترنت رایگان را روی وب‌سایت خود قرار داده و نحوه واگذاری آن را نیز تشریح کرده است.

در قالب این برنامه که «پروژه ده میلیون» نام دارد، T-mobile مبلغ ده میلیارد و 700 میلیون دلار را در طول ده سال  اجرای این پروژه اختصاص می‌دهد و اینترنت رایگان خود را در اختیار خانوارهای با درآمد پایین که فرزند محصل دارند، قرار می‌دهد. در قالب این پروژه خانوارهایی که مورد تایید قرار بگیرند، به مدت 5 سال و سالانه 100 گیگابایت اینترنت رایگان دریافت می‌کنند. همچنین مدارس نیز می‌توانند در این طرح مشارکت کنند و به ازای هر دانش آموز تا 500 دلار در سال اینترنت رایگان دریافت خواهند کرد و مسوولیت توزیع هات‌اسپات‌ها را بین دانش آموزان به عهده خواهند گرفت.

تی موبایل اعلام کرده که پس از تایید درخواست‌ها که معمولا چند ساعت بیشتر طول نخواهد کشید، مدارس یا مناطق آموزشی می‌توانند به هر دانش آموز یک هات‌اسپات رایگان با 100 گیگابایت اینترنت سالانه ارایه کنند. البته این میزان اینترنت برای برقرار جلسات ویدیویی کافی نیست، اما مدارس می‌توانند با استفاده از مبلغ اهدایی 500 دلاری سالانه به ازای هر دانش آموز، برای دریافت طرح‌های تخفیف دارد اینترنت (100گیگابایت ماهانه 12 دلار یا اینترنت نامحدود 15 دلار در ماه) اقدام کنند. این شرکت همچنین برای ارایه تبلت و لپ‌تاپ ارزان قیمت نیز اعلام آمادگی کرده است.


 
مرجع : Engadget
کد مطلب : ۲۷۴۱۴۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين