۰
سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌کند

 نوزدهمین دوره مسابقات جهانی مهارت (World Skills) چین

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۱
 نوزدهمین دوره مسابقات جهانی مهارت (World Skills) چین
 نوزدهمین دوره مسابقات جهانی مهارت (World Skills) چین
 
آی‌تی‌من- نوزدهمین دوره مسابقات جهانی مهارت World Skills) 2021) شانگهای، توسط سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود.

همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور جهت برگزاری این رویداد، پیرو تفاهم‌نامه‌ای صورت می‌گیرد که پیش از این میان دو طرف منعقد شده بود.

هدف از برگزاری مسابقات جهانی مهارت،  تبادل تجربیات نظام‌های آموزش فنی و حرفه ای از طریق مسابقات، ارتقای مهارت جوانان و نیروی کار، اشاعه اطلاعات در زمینه استانداردهای ملی مهارت، تشویق جوانان برای آموزش های متناسب با شغل، ایجاد تسهیلات در ارتباطات و  ترغیب در امر تبادل اطلاعات و تجارب میان جوانان متخصص در سراسر دنیاست.

در این مسابقات که امسال با شعار «مهارت قدرت است» به میزبانی کشور چین برگزار می‌شود، نمایندگان کشور ایران در شش رشته با سایر کشورها به رقابت می‌پردازند. این رویداد در حالی برگزار خواهد شد که امسال دو رشته امنیت سایبری و رایانش ابری نیز به سایر رشته‌های موجود در این مسابقه افزوده شده‌اند. مسابقات یاد شده ابتدا در سه مرحله شهرستانی، استانی و ملی برگزار می‌شود و در مرحله ملی از استان‌ها در هر رشته یک نفر در صورت کسب حد نصاب می تواند وارد مرحله نهایی شود.

مهلت ثبت‌نام مسابقات ملی مهارت انتخابی مسابقات جهانی World Skills 2021  تا سی‌ام شهریورماه 1399 است.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به نشانی www.portaltvto.com و برای کسب اطلاعات بیشتر به iranworldskills.com مراجعه کنند.

گفتنی است شرکت ابرآروان نیز به عنوان نماینده بخش خصوصی، جوانان ایرانی شرکت‌کننده در این مسابقات را همراهی می‌کند.

 
 
 
کد مطلب : ۲۷۴۱۹۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما