۰

بسته رایگان اینترنت ۷۰۰ هزار معلم فعال شد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۹
بسته رایگان اینترنت ۷۰۰ هزار معلم فعال شد
بسته رایگان اینترنت ۷۰۰ هزار معلم فعال شد

آی‌تی‌من- محمدجواد آذری جهرمی گفت: استفاده از شبکه «شاد» در سراسر کشور رایگان شده و همه اپراتورها استفاده از این شبکه را برای دانش آموزان و معلمان رایگان کردند.

وی گفت: معلمان جدای از شبکه «شاد» برای آموزش مجازی نیاز به بسته‌هایی داشتند که مقرر شد از ساعت ۲۰ امشب (دوشنبه) بسته‌های سه ماهه رایگان اینترنت برای ۷۰۰ هزار معلم و کادر آموزشی سراسر کشور که فروردین ماه در سامانه وزارت ارتباطات ثبت نام کرده بودند، فعال شود.

وزیر ارتباطات افزود: آن دسته از معلمانی که هم اکنون بسته‌های اینترنت فعالی دارند این بسته‌ها برای‌شان ذخیره می‌شود و پس از اتمام بسته سه ماهه، از آن بسته‌ها می‌توانند استفاده کنند.

آذری جهرمی گفت: تمدید این بسته‌های آموزشی معلمان منوط به ارزیابی شرایط پس از این سه ماه است و اگر آموزش مجازی ادامه داشته باشد برای آن هم برنامه ریزی می‌کنیم.

وی درباره بسته اینترنت ویژه دانش آموزان هم گفت: یکسری بسته‌های سفید در دسترس دانش آموزان قرار می‌گیرد که هماهنگی‌های لازم با وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته است و این بسته می‌تواند از طریق اپراتورهای خانگی و تلفن همراه به صورت رایگان استفاده شود و با همان شماره تلفنی که دانش آموزان در شبکه «شاد» ثبت نام کرده‌اند این بسته قابل استفاده است.

وزیر ارتباطات افزود: استفاده از آن بسته‌ها علاوه بر شبکه «شاد» در پیام رسان‌های داخلی هم خواهد بود که تلاش می‌کنیم این بسته تا اول مهر فعال شود.

وی افزود: سه بسته دیگر برای دانشگاه‌ها، دانشجویان و استادان وعده داده بودیم که از ابتدای مهر همه دانشگاه‌هایی که وزارت علوم به ما اعلام کرده باشد، سایت‌های آموزشی موردنیازشان رایگان خواهد بود.
 
وزیر ارتباطات گفت: بسته‌ای هم برای دانشجویان و استادان برنامه‌ریزی کرده‌ایم که آن هم تا ابتدای مهر فرآیند ثبت نامش آغاز می‌شود.


 
کد مطلب : ۲۷۴۲۱۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين