۰

مخابرات خواستار تغییر تعرفه‌ها شد

تاریخ انتشار
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۳
مخابرات
 خواستار تغییر تعرفه‌ها شد
مخابرات خواستار تغییر تعرفه‌ها شد

آی‌تی‌من- مجید سلطانی با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و دیدار با رئیس و اعضای این کمیسیون، خواستار حمایت مجلس در منطقی کردن تعرفه‌های مخابراتی شد. وی با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران آبروی نظام است و باید قوی و مقتدر باشد تا صنایع مرتبط با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بتوانند به حیات خود ادامه دهند و در سازندگی و توسعه ارتباطات کشور نقش داشته باشند. سلطانی با تاکید بر اینکه اکنون درآمد و هزینه مخابرات به دلیل ثبات طولانی مدت تعرفه‌ها متوازن نیست، گفت: بر این اساس طرح‌های توسعه ای زیرساخت‌های ارتباطی و نیازهای ملی کشور به کندی انجام و اداره شرکت مخابرات سخت شده است. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه در حال حاضر هزینه نگهداری یک خط تلفن ثابت ۱۵ هزار تومان و درآمدش حدود ۶ هزار تومان در ماه است، اظهار داشت : برای اداره شرکت مخابرات ایران و توسعه ارتباطات، باید تعرفه‌ها به نحوی باشد که ضمن تامین هزینه‌ها، امکان توسعه هم فراهم شود.

وی با اشاره به برخی تنگناها و مطالبات کارکنان و کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی از نمایندگان مجلس خواست در موضوع منطقی کردن تعرفه‌ها از شرکت مخابرات ایران حمایت کنند.

در این دیدار عزت الله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی‌نیز با تاکید بر اهمیت مخابرات در توسعه کشور گفت: کمیسیون صنایع مجلس، پیگیر حل مشکل کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی، کارکنان و پیمانکاران مخابرات است و از طرح‌های درآمدزای شرکت مخابرات ایران دفاع می‌کند. از طرح‌هایی که موجب تقویت بنیه مالی این شرکت و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی می‌شود، حمایت می‌کنیم.
 
مرجع : مخابرات ایران
کد مطلب : ۲۷۵۲۳۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين