۰

توسعه ارتباطات کشور با کارکنان با انگیزه

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۱
توسعه ارتباطات کشور با کارکنان با انگیزه
توسعه ارتباطات کشور با کارکنان با انگیزه

آی‌تی‌من- امروز، با توجه به افزایش شدید تورم و مشکلات جانبی آن، نوعی کاهش انگیزه و بی اعتمادی به سازمان در کارکنان ایجاد شده است. این در حالی ست که طی این سال‌ها با وجود فرسودگی تجهیزات زیرساخت  شرکت مخابرات ایران، کارکنان و کارشناسان با انگیزه و وظیفه شناس، برای توسعه شبکه مخابراتی کشور گام برمی‌داشتند و برنامه‌های توسعه‌ای مدیران شرکت را گام به گام به جلو می‌راندند که نتیجه آن خدمات رسانی مناسب به مردم در سراسر کشور است.

اما امروز همان کارکنان زحمتکش و با غیرت به جایی رسیده‌اند که علی رغم کار در حوزه‌ای که پیشران اقتصاد و فناوری ست، حقوق و دستمزدی منطبق با تورم موجود دریافت نمی‌کنند. این موضوع با وجود بحران‌های اقتصادی که در کشور وجود دارد ؛ فشارهای روحی و روانی بسیاری را برای کارکنان و خانواده‌های آنها و قطعا تبعات فراوان اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، تجاری و مالی را نیز،  به دنبال خواهد داشت.

این در حالی ست که در شرایط حاضر، و با توجه به بحران کرونا، بستر تبادل دیتای آموزشی، تحصیلی، بانکی، تجاری و...در کشور بر مدار ارتباطات می‌چرخد، متاسفانه کاهش انگیزه ای را که با افزایش شدیدتورم  به بدنه سازمان تزریق شده است، می‌تواند بصورت مستقیم بر توسعه فناوری اثر گذار باشد . زیرا که همه واقفیم دستمایه قراردادن معیشت کارکنان موجب ترویج فسادهای گوناگونی در بدنه کارکنان می‌شود که کم کاری و بی توجهی به ارباب رجوع و کاهش کارایی وبهره‌وری از جمله آن است.

این اثرات مخرب در شرایط بحرانی فعلی، تبعات اجتماعی زیادی خواهد داشت که توصیه می‌شود نظام حاکمیتی و عزیزانی که همچنان بر عدم ترمیم منطقی تعرفه‌ها پافشاری می‌کنند، تمامی‌این تبعات را بررسی و مطالعه کرده و با دستمایه قرار دادن معیشت کارکنان شرکت مخابرات ایران، مانع رشد صنعت مخابرات و ارتباطات در کشور نشوند.

 
مرجع : تابناک
کد مطلب : ۲۷۵۵۵۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين