۰

مراکز واکسیناسیون کرونا در تمام ایران به مسیریاب‌های نشان وبلد افزوده شد

تاریخ انتشار
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶
مراکز واکسیناسیون کرونا در تمام ایران به مسیریاب‌های نشان وبلد افزوده شد
مراکز واکسیناسیون کرونا در تمام ایران به مسیریاب‌های نشان وبلد افزوده شد

 آی‌تی‌من- نشان اعلام کرد که برای رسیدن به لیست مراکز واکسیناسیون، کافی است تا در اپلیکیشن نشان عبارت «پایگاه واکسن کرونا» یا «واکسن کرونا» را جست‌وجو کرده یا علامت واکسن در بخش جست‌وجو را انتخاب کنید.  به این ترتیب، با توجه به موقعیت جغرافیایی شما، نزدیک‌ترین مراکز واکسیناسیون در اولویت بالا نمایش داده خواهد شد. با انتخاب هر یک از این پایگاه‌ها، می‌توانید در کنار آدرس دقیق، شماره تماس مرکز را نیز مشاهده کرده تا در صورت لزوم پیش از مراجعه، از فعالیت مرکز اطمینان حاصل کنید. 

یکی از مسائل بسیار مهم برای انتخاب مرکز واکسیناسیون، میزان شلوغ بودن آن در شرایط فعلی است. اپلیکیشن نشان یک سال پیش قابلیتی کاربردی را اضافه کرد که ساعت‌های شلوغ و خلوت برخی مکان‌های عمومی نظیر مراکز خرید و بیمارستان‌ها را نمایش می‌داد. این قابلیت هم‌اکنون بر روی مراکز واکسیناسیون نیز فعال شده و کاربران می‌توانند ساعت‌های شلوغ و خلوت این مراکز را مشاهده کنند.

اطلاعات اولیه این مکان‌ها توسط تیم اپلیکیشن ماسک گردآوری شده و در نشان، بر اساس اطلاعات موجود در سایت بیمارستان‌های علوم پزشکی استان‌های مختلف کشور و گزارش‌های کاربران نشان بازبینی و اصلاح شده‌اند. در واقع، نشان در روزهای اخیر مشغول بررسی این داده‌ها بوده و اکنون ۵۶۵ مرکز واکسیناسیون کرونا در نقشه و مسیریاب نشان قرار گرفته‌ است. 

از سوی دیگر، نقشه و مسیریاب بلد نیز اعلام کرد که اطلاعات مراکز واکسیناسیون را به طور زنده روی نقشه نمایش می‌دهد. بعد از حدود یک ماه از شروع واکسیناسیون به صورت عمومی در کشور و ایجاد صف‌های طولانی در مراکز، نقشه و مسیریاب بلد اطلاعات جامع درباره هر یک از مراکز تزریق واکسن کرونا را جمع‌‌آوری کرده و روی نقشه به نمایش می‌گذارد. 

این اطلاعات شامل ساعت‌کاری و میزان شلوغی هر مرکز، رده سنی افراد واجد شرایط، زمان واکسیناسیون، نوع واکسن، مدارک لازم، و سایر اطلاعات تکمیلی هستند. بلد اعلام کرده که اطلاعات یاد شده در سطح شهر تهران هر روز توسط نیروهای بلد و کاربران مشارکت‌کننده برای کلیه مراکز بروزرسانی می‌شود تا کاربران با مراجعه به نرم‌افزار بتوانند آخرین وضعیت و اطلاعات را مشاهده کرده و با راحتی بیشتر به مراکز مراجعه کنند.
 
کد مطلب : ۲۷۶۳۸۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين