۰
با شعار تحول دیجیتال، خدمات دیجیتال

چهارمین رویداد بین‌المللی «تهران هوشمند» به صورت مجازی برگزار می‌شود

تاریخ انتشار
يکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱
چهارمین رویداد بین‌المللی «تهران هوشمند» به صورت مجازی برگزار می‌شود
چهارمین رویداد بین‌المللی «تهران هوشمند» به صورت مجازی برگزار می‌شود
 
آی‌تی‌من- چهارمین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند، روز چهاردهم تیرماه افتتاح و با توجه به همه‌‌گیری بیماری کرونا، به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و ارج نهادن به سلامتی علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان، به‌صورت مجازی، برگزار خواهد شد.

این رویداد شامل سخنرانی چهره‌ها و مدیران ارشد، نشست‌های تخصصی، کارگاه‌ها، تاک‌شو و به همراه برنامه‌های جانبی دیگرخواهد بود و به صورت آنلاین از طریق سایت مرکز تهران هوشمند به نشانی smart.tehran.ir  در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

نشست‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی این رویداد با حضور فعالان و بازیگران اصلی شهر هوشمند در تهران، سایر مراکز استانی کشور و شهرهای پیشروی دنیا در این زمینه، برگزار شده و همچنین چهره‌های شاخص داخلی و بین‌المللی در حوزه مدیریت شهری و فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان سخنران در این رویداد حضور خواهند داشت.

قابل ذکر است تا کنون سه دوره از رویداد «تهران هوشمند» از سال ۹۶ برگزار شده و نقش بسیاری در تعامل شهرداری با سایر نهادهای خارجی، دولتی و خصوصی، زیست‌بوم نوآوری و فناوری و توسعه برنامه تهران هوشمند و استفاده از تجربیات جهانی داشته است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چهارمین رویداد تهران هوشمند می‌توانند به سایت مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند و شبکه‌های اجتماعی آن به نشانی @smartehran مراجعه کنند.


 
کد مطلب : ۲۷۶۴۸۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين