۰

پیام البرز قطب تولید گوشی کشور می‌شود!

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹
پیام البرز قطب تولید گوشی کشور می‌شود!
پیام البرز قطب تولید گوشی کشور می‌شود!

آی‌تی‌من- نادر ثناگو مطلق درباره طراحی و پیاده سازیاکوسیستم تلفن همراه در این منطقه افزود: در قالب اجراییساختن این اکوسیستم  هم اکنون حدود ۱۲ شرکت در زمینهتولید و مونتاژ گوشی‌های تولید تلفن‌های همراه، تجهیزات،تبلت و وسایل جانبی آنها در این منطقه در حال ساخت، تجهیزو بهره برداری هستند.
وی اظهار داشت: با راه‌اندازی و استقرار این واحدها در آیندهنزدیک شاهد تولید و مونتاژ سالیانه حدود ۱۶ میلیوندستگاه تلفن همراه، تبلت و تجهیزات جانبی آنها،تجهیزاتمخابراتی، کامپیوتر و مونتاژ لوازم جانبی آن و مودم توسط این شرکت‌ها در منطقه خواهیم بود.
وی با بیان اینکه با راه‌اندازی این شرکت‌ها حدود ۸۰۰ شغل ایجاد خواهد شد ادامه داد: همچنین بنا داریم با هدف توسعه هر چه بیشتر اکوسیستم تلفن همراه در منطقه ویژه اقتصادیپیام علاوه بر توسعه زیر ساخت‌ها، روند استقرار این شرکت‌ها را نیز تسهیل‌سازی که این مهم امروز به صورت جدی در منطقه در حال انجام است.
ثناگو مطلق با بیان اینکه ظرفیت‌های منطقه با اولویتتولید کنندگان گوشی‌های همراه هوشمند ایرانی است در اختیار این شرکت‌ها قرار می‌گیرد گفت: با توجه به رعایتحقوق مردم، هدف ما این است که شرکت‌هایی با استانداردهایبالا در حوزه تولید، توزیع و خدمات پس از فروش در این بخش در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر شوند.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود.
فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارایه می‌کند ضمن اینکه تاکنون حدود ۷۰ واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر شده است.
مرجع : فرودگاه پیام
کد مطلب : ۲۷۷۱۳۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين