۰
وزیر ارتباطات در بازدید سرزده از منطقه 15 پستی:

ایجاد کارگروه ویژه برای حل مشکلات پست

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶
ایجاد کارگروه ویژه برای حل مشکلات پست
ایجاد کارگروه ویژه برای حل مشکلات پست

آی‌تی‌من-  عیسی زارع پور روز قبل در بازدید از دفتر پستی خیابان مفتح پس از گفتگو با مردم و همچنین دیدار با کارمندان پست در جریان مشکلات کارمندان به ویژه پستچی‌ها قرار گرفت.

وی افزود: در این ایام شیوع کرونا فعالیت پست بسیار بیشتر شد که جای قدردانی دارد و امیدوارم بتوانیم بخشی از مشکلات شما را که در این بازدید مطرح کردید برطرف کنم.

زارع پور در پاسخ به سوال یکی از کارمندان پست که می‌گفت، بیشتر وزرای ارتباطات به دنبال افزایش پهنای باند اینترنت هستند و درباره توجه به پست غفلت می‌کنند به مزاح گفت: انشاءالله پهنای باند پست هم زیاد می‌شود.وی ادامه داد: من یکی از برنامه هشت گانه‌ام مربوط به پست است و اگر چه در جلسه رای اعتماد فرصت ارایه کامل آن نشد، اما حتماً ارتقاءخدمات پستی مورد توجه من است. وزیر ارتباطات با بیان اینکه اهمیت کار پست نسبت به گذشته دو چندان شده وبه نوعی پست تبدیل به پیشران برای همه کسب وکار‌ها شده است افزود: مسیر آینده پست بسیار روشن است و من حتماً نمایندگان مجلس را هم در جریان مشکلات شما قرار خواهم داد. زارع پور گفت: البته بخشی از مشکلات پست نیازمند کار دراز مدت است و باید قوانین و مقرارت تغییر کند، اما بخشی از مشکلات در کوتاه مدت قابل حل است و من کارگروهی را در همین خصوص تعیین می‌کنم. وی افزود: بحث تعرفه هم باید حل شود چرا که شرکت پست درآمد هزینه‌ای است و باید درآمد‌ها واقعی شود تا بتوانیم مشکلات پست را حل کنیم. وزیر ارتباطات گفت: در شرایطی که همه چیز گران شده است و ما شاهد تورم حدود ۴۰ درصدی بوده‌ایم باید تعرفه پست هم واقعی شود که البته باید مراقب باشیم به مردم هم فشار وارد نشود. وی گفت: جنس مشکلات پست بسیار متنوع است و مزمن شده است و باید کار‌های ویژه‌ای در دولت و مجلس صورت گیرد.

وزیر ارتباطات افزود: قطعاً با توجه به افزایش خرید‌های اینترنتی واقبال مردم به پست ما باید پیگیر مشکلات پست باشیم و قطعا در جلسه‌ای که فردا با اعضای هیات مدیره پست داریم کارگروهی برای رفع مشکلات تعیین خواهیم کرد.
 
کد مطلب : ۲۷۷۲۰۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين