۰

افزایش تهدید علیه مجریان قانون در فیس بوک، توییتر و تیک تاک

تاریخ انتشار
يکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵
افزایش تهدید علیه مجریان قانون در فیس بوک، توییتر و تیک تاک
افزایش تهدید علیه مجریان قانون در فیس بوک، توییتر و تیک تاک

آی‌تی‌من- این تهدیدات پس از آن افزایش یافت که «اف بی آی» خانه دونالد ترامپ (رییس جمهور سابق آمریکا) در ایالت فلوریدا را جست‌وجو کرد.

در همین راستا قانونگذاران روز گذشته نامه ای به ۸ شبکه اجتماعی بزرگ ارسال کردند و خواستار اطلاعات دقیقی درباره تعداد تهدیدها علیه نیروهای مجریان قانون در پلتفرم‌هایشان طی هفته‌های گذشته شدند. تحقیقات این کمیته شامل پلتفرم‌های بزرگی مانند فیس بوک، توییتر و تیک تاک می‌شود. اما رقبای این شبکه‌های اجتماعی که از حزب راستگرا پشتیبانی می‌کنند مانند Gab، GETTER، Rumble و شبکه اجتماعی خود ترامپ(تروث) را نیز شامل می‌شود.

در این نامه از هر پلتفرم خواسته شده جزئیات مربوط به نحوه شناسایی و واکنش نسبت به تهدیدهای آنلاین را اعلام کنند. همچنین قانونگذاران خواستار کپی‌هایی از هرگونه تبلیغاتی شده‌اند که همراه پست‌هایی درباره مقامات مجری قانون به نمایش درآمده‌اند.همچنین نمایندگان به چند پست اشاره کردند که کاربران توییتر و «تروث» منتشر کرده و خواهان جنگ مدنی و خشونت علیه نیروهای قانون شده بودند. در این میان برخی نمایندگان جمهوری خواه از جمله پل گوسار و مارجری تایلور گرین در پست‌هایی از کنگره خواسته بودند نیروی فاسد «اف بی آی» را نابود کند.
 
مرجع : مهر
کد مطلب : ۲۷۹۵۵۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين