۰

عصبانیت مدیر ارشد متا از فعالیت کارمندان در شبکه ناشناس

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴
عصبانیت مدیر ارشد متا از فعالیت کارمندان در شبکه ناشناس
عصبانیت مدیر ارشد متا از فعالیت کارمندان در شبکه ناشناس

آی‌تی‌من- کارمندان متا در این شبکه اجتماعی حرفه‌ای ناشناس گفتند: اندرو بوثورث، مدیر ارشد فناوری متا به آنها گفته است: این سایت برای سلامت روانی آنها بد است و از این پلتفرم خارج شوند.

یکی از کارمندان متا در «بلایند» نوشت:‌ مدیر ارشد فناوری ما از این که چقدر «بلایند» برای سلامتی ما بد است، ناراحت بود اما ظرف چند دقیقه، به همه موضوعاتی که در دو هفته گذشته درباره آن صحبت کرده بودیم، اشاره کرد. مشخص است که او مرتبا مطالب «بلایند» را می‌خواند و این خیلی جالب است زیرا او کسی است که مسئول پروژه متاورس است. تصور کنید که چطور هزاران رشته پیام را درباره کمبودها می‌خواند.بلایند به وب سایت بیزنس اینسایدر اعلام کرد بیش از ۶۴ هزار کارمند متا در این پلتفرم عضو هستند که بیش از سه چهارم از کارکنان را تشکیل می‌دهند. حدود ۳۰۰۰ کارمند متا یک روز پیش از این که شرکت مادر فیس بوک، اخراج ۱۱ هزار نفر را اعلام کند، به «بلایند» پیوستند.

یک کارمند دیگر متا به نقل از بوثورث نوشت: از «بلایند» خارج شوید. وحشتناک است. این پلتفرم تنها منبع اطلاعات نادرست و بدون معنی است.
«بلایند» ارائه نشانی ایمیل محل کار، عنوان شغلی و کارفرما را در هنگام پیوستن افراد به این پلتفرم الزامی‌کرده است.

کیوم کیم، یکی از موسسان و مدیر کسب و کار «بلایند» به اینسایدر گفت: از این که شخصی مانند بوثورث پستهای ارسال شده در این پلتفرم را می‌خواند، متعجب نیست و در واقع، این حقیقت ثابت می‌شود که هیچ منبع بهتر دیگری برای درک آنچه واقعا در ذهن افراد می‌گذرد، وجود ندارد. تصور می‌کنم این احساس ناخوشایندی که مدیران و شرکتها در هنگام خواندن بحثهای مطرح شده در بلایند پیدا می‌کنند را نشان می‌دهد اما همچنان به حضورشان ادامه می‌دهند زیرا ضروری است.
 
مرجع : ايسنا
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۸۰۲۸۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما