۰

تغییرات در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای کلید خورد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹
به ترتیب از راست: محمدعلی سیدحسینی- حامد نصیری
به ترتیب از راست: محمدعلی سیدحسینی- حامد نصیری

آی‌تی‌من- با تغییر مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، تغییر در برخی پست‌های مدیریتی این نهاد نیز پیش‌بینی می‌شد. روز گذشته این تغییرات کلید خورد و براساس اعلام روابط عمومی بنیاد، حامد نصیری که پیشتر مدیر عملیات و پروژه‌های پژوهشی معاونت پژوهش بنیاد بوده به‌عنوان سرپرست معاونت پژوهش منصوب شد.

نصیری به عنوان هسته اصلی مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال، علاوه بر مسوولیت تدوین گزارش‌های «دایرک»، دبیری جایزه بازی‌های جدی و عضویت در شورای سیاست‌گذاری کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال را نیز بر عهده داشته است.

نصیری دارای دکترای مدیریت تحقیق‌ و توسعه از دانشگاه علامه طباطبائی است و تمرکز تحقیقاتی او مطالعه بازار و رفتار بازیکنان و همچنین سیاست‌گذاری علم و فناوری در حوزه بازی‌های دیجیتال بوده و پژوهش‌های متعددی را در قالب مقاله، کتاب و پایان‌نامه تدوین کرده است.

همچنین سید محمدعلی سیدحسینی که پیش از این معاون واحد پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بود، به عنوان معاون جدید واحد حمایت در بنیاد فعالیت خواهد کرد.

سید حسینی که دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته علوم ارتباطات است؛ سابقه فعالیت در پست‌هایی چون مدیریت کمیته پژوهشی کارگروه بازی‌های رایانه‌ای در شورای عالی اطلاع رسانی، سرپرستی و مدیریت تحلیل نظام ملی رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای و عضویت در شورای نظارت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای را در کارنامه دارد.
 
کد مطلب : ۲۷۲۵۹۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين