۰

حضور پررنگ شهرداری تهران در الکامپ مشهد

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
حضور شهرداری تهران در الکامپ مشهد
حضور شهرداری تهران در الکامپ مشهد

آی‌تی‌من- این سازمان با حضور در بیست و دومین نمایشگاه «الکامپ» شهر مشهد و همچنین نهمین نمایشگاه «شهر هوشمند» که به صورت هم زمان در این شهر برگزار می‌شود، آخرین دستاوردهای خود در زمینه برنامه «تهران هوشمند»، سرویس‌های هوشمند شهروندی، زیرساخت‌های هوشمند سازمانی و برنامه‌های آتی این حوزه را در معرض بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

در روز نخست این رویداد محمدرضا کلایی، شهردار مشهد، ستار‌هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات ضمن بازدید از غرفه سازمان فاوا با محمد فرجود، مدیرعامل این سازمان دیدار و گفتگو کردند و طی تبادل نظر در خصوص تجربیات دو شهر درباره هوشمندسازی، در جریان آخرین تحولات و اقدامات این حوزه قرار گرفتند.

در این دوره از نمایشگاه شهر هوشمند حضور استارتاپ‌های فعال در زمینه مدیریت شهری پررنگ بوده و بیش از نیمی از فضای نمایشگاه در اختیار اکوسیستم نوآوری کشور قرار گرفته است.

همچنین در طول چهار روز زمان برگزاری این نمایشگاه، موضوع شهرهوشمند و مباحث مرتبط با آن در قالب انجام سخنرانی، برگزاری کارگاه و پنل‌های مختلف مورد بررسی و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

این رویداد از یکم  بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد آغاز شده و تا فردا (جمعه، چهارم بهمن ماه) میزبان بازدیدکنندگان است.


 
 
کد مطلب : ۲۷۳۳۰۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين