۰
هزینه آموزش مجازی در کشور بالاست

وعده اینترنت رایگان برای معلمان و دانش‌آموزان

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۶
وعده اینترنت رایگان برای معلمان و دانش آموزان
وعده اینترنت رایگان برای معلمان و دانش آموزان

آی‌تی‌من- محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز قبل در شبکه اجتماعی اینستاگرام سوالاتی را در قالب طرح نظرسنجی از کاربران این شبکه اجتماعی برای اطلاع یابی از وضعیت آموزش مجازی در کشور مطرح کرد.

وی وعده داد که در حال برنامه ریزی برای ارایه بسته های اینترنت رایگان در سال تحصیلی جدید برای معلمان و دانش آموزان است.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه برای تحقق عدالت آموزشی و ارایه بسته های رایگان به معلمان و دانش آموزان در سال تحصیلی جدید برنامه ریزی می کنیم، با انتشار سوالاتی در قالب نظرسنجی از کاربران خواست در تحقق این هدف، مشارکت کنند.

در این نظرسنجی از کاربران پرسیده شده است که آیا برای آموزش مجازی از اینترنت خانگی استفاده می کنند و یا اینترنت همراه؟ پاسخ ۵۱ درصد کاربران تا زمان انتشار این خبر، اینترنت موبایل و پاسخ ۴۹ درصد کاربران اینترنت خانگی بوده است.

در سوالی وزیر ارتباطات از کاربران پرسیده است که برای آموزش مجازی از سامانه «شاد» استفاده می کنند یا سایر پیام رسان ها و ابزارها؟ که ۲۷ درصد شرکت کنندگان گزینه «شاد» را انتخاب کردند و ۷۳ درصد اذعان کردند که از سایر ابزارها استفاده می کنند.

در مورد سوالی مبنی بر اینکه آیا هزینه شما با استفاده از آموزش مجازی افزایش یافته است؟ ۹۰ درصد کاربران پاسخ «بله» دادند.

در همین حال این سوال مطرح شد که در سال تحصیلی گذشته، موضوع هزینه شبکه یا کیفیت خدمات «شاد» برای کاربران چالش بزرگ تری محسوب شده است که در این خصوص ۵۹ درصد کاربران چالش هزینه و ۴۱ درصد چالش کیفیت این خدمت آموزشی را مطرح کردند.
مرجع : مهر
کد مطلب : ۲۷۴۰۵۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين