۱

رونمایی از بازی «سایه انتقام» در سالگرد شهادت سردار سلیمانی

تاریخ انتشار
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۸
رونمایی از بازی «سایه انتقام» در سالگرد شهادت سردار سلیمانی
رونمایی از بازی «سایه انتقام» در سالگرد شهادت سردار سلیمانی
 
آی‌تی‌من- بازی سایه انتقام که با حمایت مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سرمایه‌گذاری شده است، یک پروژه استارتاپی در حوزه نبردهای هوایی و پهپادی با فرماندهی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است و قابل اجرا براي پلتفرم اندروید. این بازی در تمامی گوشی‌هاي با اندورید 5 به بالا قابل استفاده است.

پایه این بازي بر اسـاس حملات پهپادي 5 پهپاد فوق پیشرفته ایرانی در مأموریت‌هاي مختلف به منافع و پایگاه‌هاي دشـمن و نیروهاي تروریستی در خارج از خاک کشور است. این مواضع شامل ساختمان، وسایل حمل و نقل و پیاده نظام دشمن است که در هر مرحله با دستور العمل‌هاي و اهداف مشخص با فرماندهی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مورد حمله پهپادهاي ایران قرار می‌گیرند.

به گفته علیرضا حقیقی قریب مدیر عامل مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون برای تولید بازی سایه انتقام پنج پهپاد مهم ایرانی با کارآیی‌هاي چند منظوره که طی ســـال‌هاي گذشـــته رفته رفته پیشرفته‌تر شدند، توسط تیم هنري بازي به صورت اختصاصی طراحی و مدلسازي شدند.

گفتنی است بازی سایه انتقام با بهره‌گیری از قابلیت‌های موتور بازي‌سازي یونیتی ساخته شده و به گفته حقیقی زبان اصلی آن انگلیسی است. ژانر بازي تیراندازی است و شامل 36 مرحله و در آن تنوع سلاح شامل انواع موشک، تیربار و بمب وجود دارد.


 
کد مطلب : ۲۷۵۲۲۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين