۱
۰

جشنواره یلدایی پادرو با جایزه دو عدد آیفون ۱۳

تاریخ انتشار
شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴
جشنواره یلدایی پادرو با جایزه دو عدد آیفون ۱۳
جشنواره یلدایی پادرو با جایزه دو عدد آیفون ۱۳

آی‌تی‌من- به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، این کمپین فقط فروشگاه‌های پادرویی و فروشندگان را هدف قرار نداده، بلکه خریداران هم برنده خواهند بود. به این ترتیب که دو دستگاه آیفون ۱۳ در جشنواره یلدایی به قید قرعه اهدا خواهد شد که یکی از آنها بین فروشگاه‌های پادرویی قرعه‌کشی می‌شود و دیگری بین خریداران آن کسب‌وکارها.

در طول این کمپین که از ۲۰ آذرماه  آغاز شده و تا ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت، هر فروشگاه باید بیشتر از ۱۸ سفارش موفق از سمت مشتری‌ها دریافت کند که هر یک حداقل ۵۰ هزار تومان ارزش داشته باشند.

در بین مشتریان هم هر خریدار باید حداقل یک سفارش بیشتر از ۵۰ هزار تومان را از طریق لینک پادرویی فروشگاه‌های اینستاگرامی به ثبت برساند تا در قرعه کشی آیفون ۱۳ وارد شود.

پس به این ترتیب، یک نفر از بین مشتریان فروشگاه‌های اینستاگرامی متصل به پلتفرم پادرو و یکی از فروشندگان که از خدمات پادرو استفاده می‌کنند، برنده جایزه‌های جشنواره یلدای آیفون ۱۳ خواهند بود.

علاوه بر این، در همین بازه زمانی ۲۰ تا ۳۰ آذر، دنبال‌کنندگان صفحه اینستاگرام پادرو فرصت دارند ۵ فروشگاه اینستاگرامی را زیر آخرین پست اسم ببرند (تگ و منشن). به قید قرعه به پنج نفر از این افراد تا سقف یک میلیون تومان اعتبار خرید از همان فروشگاهی که اسم بردند، داده خواهد شد.

گفتنی است پادرو در هولدینگ فناپ و بر بستر سرزمین هوشمند پاد توسعه یافته و به‌عنوان بزرگ‌ترین زیرساخت مدیریت خدمات حمل‌ونقل و لجستیک فناورانه در کشور فعالیت می‌کند.

مشتریان پادرو با توجه به نیازها و توانمندی‌های فنی خود، می‌توانند از طریق API (رابط برنامه‌نویسی کاربردی) یا نسخه‌های گوشی همراه و رایانه پادرو از قابلیت‌های این پلتفرم استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرزمین هوشمند پاد به سایت ic.pod.ir مراجعه کنید.
 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۷۸۲۳
نظرات شما
محمد
United States
از پادرو بهتر نداریم
هم جایزه می‌ده و هم مشکل بزرگ آنلاین‌ شاپ‌ها رو حل کرده
دمشون گرم
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين