۰

شازده کوچولو هم وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد

هلدینگ نیک اندیش حامی پادکست "شاهزاده و ساتوشی" شد
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱
شازده کوچولو هم وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد
شازده کوچولو هم وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد

خدمات‌ نیک اندیش در حوزه پرداخت‌های بین‌الملل، صرافی و پلتفرم تبادل ارزدیجیتال در قالب سایتهای نیک پرداخت ،کوین نیک و کوین نیک مارکت است. اما این هلدینگ با فعالیت‌های جانبی،‌ نشان داده است که دغدغه‌اش تنها مرتبط با بیزینس‌ نبوده و با حمایتش از فعالیت‌های فرهنگی و هنری به این ادعا صحه گذاشته است. 

بهار سیار مدیر مارکتینگ هلدینگ نیک اندیش در‌‌خصوص دغدغه‌های اجتماعی این هلدینگ می‌گوید: توجه ما در هلدینگ نیک اندیش به معقوله مسئولیت اجتماعی CSR در متن بیزینس قرار دارد و این مسئولیت در جای جای نیک‌اندیش در جریان است. مسئولیت اجتماعی محیط زیستی ما، از به حداقل رساندن مکاتبات کاغذی درون سازمانی شامل می‌شود تا فعالیت‌های حفاظت از محیط زیست در تمام ابعاد آن؛ و همچنین فعالیت‌های انسان دوستانه در قالب این مسئولیت‌ها از جمله دلایلی بود که نیک اندیش را برآن داشت تا بار دیگر در نقش حمایت کننده در حوزه فرهنگ و هنر حاضر شود.

پادکست شاهزاده و ساتوشی ما را به دنیای ارزهای دیجیتال که امروزه بازار بسیار داغی برای سرمایه گذاران حرفه‌ای و مبتدی در سراسر جهان ایجاد کرده است می‌برد. ما با شاهزاده‌ کوچولو همراه می‌شویم، با همان کنجکاوی‌ها، سوال‌های ناتمام، بازیگوشی‌ها و کشف حقیقت‌ها...؛ او در پی، ساتوشی ناکوموتو، مرد یا زنی که خلقت بیت کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال را به او نسبت می‌دهند است.

نیک اندیش با توجه به نوع خدمات برندهای زیرمجموعه‌اش پادکست شاهزاده و ساتوشی را مسیر جدیدی برای آشنایی با حوزه کریپتوکارنسی دانسته است. آموزش و آشنایی با دنیای رمزارزها از زاویه‌ای دیگر که قصه است. 

پادکست شاهزاده و ساتوشی با بهره‌گیری از عناصر مهم داستان‌گویی و روایت، ما را به شنیدن قصه‌ای نام آشنا می‌نشاند، قصه‌ای پر از کشش و تعلیق، پر از کشف و شخصیت‌های جذاب و شنیدنی. 

در این پادکست، شنونده علاوه بر شنیدن یک روایت شیرین و دلچسب، با دنیای کریپتوکارنسی و شخصیت‌های معروف و  اصطلاحات این حوزه آشنا می‌شود. نویسنده به شکل بسیار ظریف و با استفاده از ارجاعات ادبی آشنا و حتی سینمایی، به خوبی توانسته از پس ایرانیزه و آشنازدایی کردن این داستان فرانسوی همچنین تلفیق با محتوا و علم تازه کریپتوکارنسی، بر بیاید.

مصطفی هرآئینی نویسنده‌ و گوینده‌ی پادکست شاهزاده و ساتوشی، داستان این پادکست را اینگونه توصیف کرده است:
 "تو این پادکست ما با شهریار کوچولو که دیگه الان کوچولو نیست همراه می‌شیم. شهریارِ قصه‌یِ معروفِ شاهزاده کوچولو که بعد از سالهای دور دوباره به سیاره زمین اومده تا به جواب سوالهای ناتمومش برسه...
اینبار ماجراجویی‌های شهریار قصه ما، ما رو می‌بره پیش افراد معروف دنیای کریپتوکارنسی، رمزارزها، و هرچیزی که مربوط به این دنیا باشه. "

پادکست شاهزاده و ساتوشی، خاطرات گذشته و آینده را به هم پیوند زده است. گویی غریبه‌ترین گوش‌ها هم احساس آشنایی و خویشاوندی با آن پیدا خواهند کرد. شخصیت اصلی این پادکست، کارکتر نام آشنا و معروفی است که نه تنها برای ما ایرانی‌ها مشهور و شناخته شده است، بلکه برای تمام افرادی که در این کره خاکی حتی برای یک بار گذر چشمشان به کتاب و کتابفروشی‌ها خورده نیز یادآور خاطره‌ای دلنشین است. 

شاهزاده کوچولوی آنتوان دوسنت اگزوپری، در پادکست "شاهزاده و ساتوشی" کنجکاوی‌هایش را در دنیای ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد، و اینبار در دنیای کریپتوکارنسی به دنبال جواب سوال‌هایش می‌گردد.

این پادکست توسط گروه هنری هزارتو تولید و با حمایت هلدینگ نیک اندیش از تاریخ 8 تیر منتشر شده است. قسمت اول این پادکست با عنوان "شما آقای ساتوشی رو ندیدی؟" در پلتفرم‌های پادکست قابل شنیدن است.

تاریخ انتشار این پادکست مصادف است با سالروز تولد نویسنده‌ی داستان محبوب شاهزاده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری. 
هدف نیک اندیش از حمایت گروه هنری هزارتو برای تولید و پخش این پادکست، در درجه اول توجه به امر فرهنگ و هنر و ارتقای سطح آن بوده و در درجه دوم نگاهی تازه به مسئله آموزش است؛ آموزش علوم جدید با استفاده از قصه از زاویه‌ای دیگر... 
تلفیق علوم، هنر و ادبیات.
پادکست شاهزاده و ساتوشی را می‌توانید از اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌های مخصوص شنیدن پادکست، بشنوید. 
کست باکس
ساندکلود 
شنوتو
کد مطلب : ۲۷۹۱۷۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين