۰

راه‌اندازی پلتفرم آنلاین حمل‌ونقل بین‌المللی در کارخانه نوآوری آزادی

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴
راه‌اندازی پلتفرم آنلاین حمل‌ونقل بین‌المللی در کارخانه نوآوری آزادی
راه‌اندازی پلتفرم آنلاین حمل‌ونقل بین‌المللی در کارخانه نوآوری آزادی

آی‌تی‌من- «آقای لجستیک» مدعی است که اگر تجار و بازرگانان بخواهند در دو حوزه حمل‌ونقل دریایی و زمینی باری را به کشوری دیگر ارسال کنند، این شرکت می‌تواند ظرف مدت کوتاهی، به‌شکل آنلاین، نرخ خدمات موردنیاز حمل‌ونقل بین‌المللی را در اختیار آنها بگذارند.

حبیب اللهی، مدیر این شرکت گفت: از چالش‌های بزرگ صادرات و واردات کشور در زمینه هزینه‌های حمل‌ونقل بینالمللی، کم کردن هزینه این موضوع بود که این شرکت کوشیدهاست تا با ایجاد بازارگاه برای درخواست حمل و نقل بینالمللی و نمایش نرخ مستقیم توسط شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی (بدون واسطه در بارهای LCL/FCL و ترکیبی)این چالش را رفع کند.

حبیب‌اللهی گفت: حوزه حمل‌ونقل بین‌الملل یک مشکل دیگر هم داشت؛ و آن اینکه به دلیل اختلاف ساعت با کشورهای دیگر،به‌سختی می‌توانستیم به شرکت‌های خارجی خدماتی ارائه دهیم و تعیین قیمت حمل از ایران به آن کشورها دشوار بود. آقای لجستیک چون می‌تواند خدمات‌دهی خود را با ساعت کشورهای دیگر هم هماهنگ کند و حتی در روزهای تعطیل و ساعات غیرکاری هم تعیین نرخ کند دارای یک مزیت رقابتیاست.

وی گفت: در حال حاضر با کشورهای ترکیه، روسیه، عراق و همچنین کشورهایCIS در حال رایزنی و ارتباط هستیم تا بتوانیم پلتفرم خود را به آن‌ها معرفی کنیم. به دنبال سرمایه‌گذار هم هستیم و اگر بتوانیم در بخش سرمایه‌گذاری، فناوری و دیجیتال مارکتینگ هزینهبیشتری کنیم، قطعاً رشد بیشتری خواهیم داشت. 

او افزود: ما برای توسعه و سرعت عمل و دقت پردازش خود در حوزه هوش مصنوعی ورود کردیم و برای کسب آمادگی لازم جهت ایجاد بستر جدید زنجیره بلوک یا بلاک‌چین (block chain) در حال تلاش هستیم. اینها بالاترین فناوری‌های«های‌تک» دنیا هستند و به همین دلیل پلتفرم و گروه ما می‌تواند در سطح جهانی رقابت کند.

او با بیان اینکه این خدمات با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان ارائه می‌شود، افزود: البته باید بگویم ما هیچ رقابتیبا شرکت‌های فورواردر هم نداریم. شرکت‌های بارفرابر و فورواردر هم می‌توانند از این نرخ‌ها استعلام بگیرند، در صورت تمایل،به مشتری خود نرخ بیشتری بدهند یا قیمت ما را اعلام کنند و کمیسیونی از طرف ما داشته باشند.

حبیب اللهی در پایان گفت: چشم انداز ما تبدیل حمل و نقل ایران ازطریق نوآوری به یک مزیت رقابتی در سطح منطقه در راستای جهش تولید و پشتیبانی از تولید است.

 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۹۴۴۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما