۰

پاویون پارک علم و فناوری البرز در الکامپ 1403

تاریخ انتشار
دوشنبه ۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۸
پاویون پارک علم و فناوری البرز در الکامپ 1403
پاویون پارک علم و فناوری البرز در الکامپ 1403
آی‌تی‌من- خشایار خوش آرای مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز در خصوص دلیل حضور در نمایشگاه الکامپ گفت: یکی از برنامه‌های مهم پارک علم و فناوری استان البرز حضور در نمایشگاه‌های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات است تا ظرفیت‎ها و توانمندی‌های تیم‌های استارت‌آپی و شرکت‎های فناوری مستقر در پارک به نمایش گذاشته شود.

وی با بیان اینکه حضور در نمایشگاه‌های تخصصی مانند الکامپ به رشد و توسعه شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ کمک می‌کند، افزود: الکامپ یکی از مهم‌ترین و پربازدیدترین نمایشگاه‌های IT  کشور است که حضور در آن قطعا برای شرکت‎های فناور بسیار سودمند خواهد بود. بر این اساس تصمیم گرفتیم با یک تیم از شرکت های فناور در این نمایشگاه حضور داشته باشیم.
خوش آرای با اشاره به فقدان نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان البرز گفت: سال 96 و 97 به صورت دو سال پیاپی نمایشگاه فناوری اطلاعات در البرز برگزار شد که ادامه پیدا نکرد. این در حالیست که استان البرز بعد از تهران بهترین زیرساخت را برای توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری دارد.

وی اضافه کرد: تعداد شرکت‌های دانش بنیان استان البرز ۴۶۶ شرکت است که در حوزه‎های مختلف فناوری مانند تجهیزات پزشکی ، فناوری اطلاعات و .... فعالیت می‌کنند.
 
کد مطلب : ۲۸۳۲۸۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما