۰

صدور کارت هوشمند سلامت کلاهبرداری است

تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰
صدور کارت هوشمند سلامت کلاهبرداری است
صدور کارت هوشمند سلامت کلاهبرداری است

آی‌تی‌من-  سرهنگ دوم علی‌محمد رجبی اظهارکرد: کلاهبرداران و مجرمان سایبری تلاش دارند با روش‌های مختلف مخاطبان را قانع کنند که برای استفاده از تخفیف‌های ویژه خدمات درمانی با واریز چند ۱۰۰هزار تومان در طرح کارت هوشمند سلامت ثبت‌نام کنند.

وی گفت: مجرمان در پی تماس با شهروندان و اعلام اینکه کارگزار بیمه هستند و دادن اطلاعات اولیه از شهروندان از آنان می‌خواهند برای دریافت کارت هوشمند سلامت اقدام کنند و در صورت اهمال در این خصوص بیمه آن‌ها قطع می‌شود.

وی در خصوص نحوه بیان دروغ از سوی کلاهبرداران گفت: «خدمات دندانپزشکی، جراحی‌های زیبایی، زنان و زایمان، لنز، عینک، مشاوره، روانشناسی، مغز و اعصاب قلب و عروق، سونوگرافی، ام آر آی، اندوسکوپی، فیزیوتراپی شامل کارت هوشمند بیمه سلامت می‌شود، ۸۰ درصد مراکز دولتی و خصوصی درمانی تحت پوشش ما هستند و شما می‌توانید با ۶۰ درصد تخفیف از خدمات آن‌ها استفاده کنید» از تبلیغاتی است که مجرمان سایبری هنگام تماس با شهروندان انجام می‌دهند تا شهروندان نسبت به دریافت کارت هوشمند سلامت تمایل پیدا کنند.

رجبی یادآور شد: کارت هوشمندی که بعدا از طریق پیک برای این افراد ارسال و هزینه آن هم دریافت می‌شود، جعلی است و ارزشی ندارد و در نهایت یک بیمه معمولی تکمیلی است که در بسیاری از مراکز درمانی هم اعتبار ندارد.
 
مرجع : پلیس
کد مطلب : ۲۷۵۷۶۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين