۰

توصیه‌های پلیس برای فروش گوشی اندروید

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴
توصیه‌های پلیس برای فروش گوشی اندروید
توصیه‌های پلیس برای فروش گوشی اندروید

آی‌تی‌من- بسیاری از کاربران نمی‌دانند چگونه از داده‌های ذخیره‌شده در دستگاه‌های اندروید خود به‌درستی پشتیبان تهیه کنند؛ بنابراین، در اینجا، آموزش می‌دهیم که چگونه از دستگاه اندروید خود قبل از فروش پشتیبان تهیه و آن را پاک‌کنید. 

اجرای این روش‌ها بسیار آسان است. شما به برنامه پشتیبان گیری نیاز دارید که به شما امکان می‌دهد قبل از تنظیم مجدد دستگاه خود، از تمام داده‌های خود پشتیبان بگیرید.

۱. با استفاده از رایانه:
خوب، وقتی صحبت از پشتیبان گیری از پرونده‌های ذخیره‌شده در اندروید می‌شود، به نظر می‌رسد هیچ‌چیز مانند استفاده رایانه نیست. این احتمالاً ساده‌ترین راه برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده‌های دستگاه اندروید است. کاربران باید دستگاه اندروید خود را از طریق کابل USB به رایانه متصل کرده و داده‌ها را انتقال دهند.

۲. پشتیبان گیری از اطلاعات بازی‌ها در اندروید
اگر گیمر هستید، باید از داده‌های بازی خود نیز پشتیبان تهیه کنید. برای پشتیبان گیری از اطلاعات بازی، می‌توانید از برنامه Helium برای اندروید استفاده کنید.
مرحله ۱. ابتدا در دستگاه اندروید خود، برنامه Helium - App Sync and Backup را بارگیری و نصب کنید.
مرحله ۲. حالا برنامه را بازکنید و روی دکمه پشتیبان ضربه بزنید. بعد، برنامه‌هایی را که می‌خواهید از داده‌های آن‌ها پشتیبان تهیه کنید، انتخاب کنید.

مرحله ۳. در پنجره بعدی، از شما خواسته می‌شود که مقصد پشتیبان را انتخاب کنید. می‌توانید فایل پشتیبان را در حافظه داخلی یا فضای ابری ذخیره کنید. برای بازیابی نسخه پشتیبان در دستگاه جدید، از گزینه بازیابی و همگام‌سازی استفاده کنید.

به‌این‌ترتیب می‌توانید از اطلاعات بازی خود در اندروید پشتیبان تهیه کنید.

۳. پشتیبان‌گیری از مخاطبین و برنامه‌ها در اندروید
درست مانند هلیوم، گزینه‌های پشتیبان گیری دیگری نیز در فروشگاه Google Play موجود است. در زیر، برخی از بهترین برنامه‌های اندروید را برای تهیه پشتیبان از مخاطبین و برنامه‌ها آورده شده است.
G Cloud Backup یکی از برنامه‌های مفیدی است که به کاربران امکان می‌دهد از داده‌ها، مخاطبین، پیام‌ها، عکس‌ها، موسیقی و موارد دیگر در برنامه Cloud خود محافظت کنید. کاربران باید برنامه را از فروشگاه Google Play بارگیری کنند و سپس یک حساب رایگان ایجاد کنند. پس از ایجاد حساب کاربری، کاربران می‌توانند از مهم‌ترین پرونده‌های خود با امنیت در فضای ابری پشتیبان تهیه کنند.

۴. پاک کردن تمام داده‌ها در Android
در اندروید، به تنظیمات - پشتیبان گیری و بازنشانی - بازنشانی داده‌های کارخانه - در صورت وجود با قفل تأیید کنید. (Settings - Backup & Reset - Factory Data Reset - Confirm with lock) با این کار همه موارد موجود در اندروید شما پاک خواهد شد.
 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۶۶۶۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين