۰

کارت گرافیک های سری Turbo ایسوس

تاریخ انتشار
يکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵
کارت گرافیک های سری Turbo ایسوس

آیتی‌من - ویژگی اصلی سری Turbo، طراحی و ساختار خنک کننده آن نسبت به مدل های گیمینگ است. در سری Turbo، هوای خنک از سمت فن مکنده آن وارد کانال خنک کننده شده و از پشت کارت گرافیک، هوای گرم خارج می شود. 

در سرورهای کم عمق یا سیستم هایی که به لحاظ چینش فن دچار محدودیت هستند، سری Turbo با ایجاد یک جریان هوای کامل و هدایت هوای گرم به خارج از کیس از قسمت پنل I/O، علاوه بر اصلاح نحوه گردش هوا، سیستم را نیز در کنار کارت گرافیک خنک می کند.

نکته دیگر در طراحی فیزیکی این سری از کارت گرافیک های ایسوس، ساختار لبه های بدنه کارت گرافیک است که به سادگی امکان ورود هوا را به محفظه خنک کننده در چینش های چند کارت گرافیک با هم را می دهد. 

از آنجایی که در سیستم های رندرنیگ یا سرورها، فن ها همواره در حال گردش است و سیستم ممکن است سالیان سال خاموش نشود، ایسوس برای فن های بلبرینگی این نسل، گواهی ضد نفوذ IP5X را لحاظ کرده تا از ورود گرد و خاک به درون هسته فن جلوگیری گردد و فن ها به طور مداوم کار کرده و اصطلاحاً خشک نشود.

تیم تحقیق و توسعه ایسوس، با توجه به حساسیت محصولات رده تجاری، برای سری Turbo تست سازگاری 144 ساعته را در نظرگرفته تا از پایداری آن در پروسه های طولانی مدت و سنگین اطمینان حاصل کند.

همچنین نرم افزار GPU Tweak II نیز به صورت باندل به منظور بهینه سازی، اورکلاکینگ و مانیتورینگ با این کارت گرافیک عرضه می شود و در صورتی که گیمر هستید، یک حساب XSplit GameCaster نوع Premium با ارزش 99 دلار نیز به عنوان بسته مکمل این نرم افزار در نظر گرفته شده است.

 
کد مطلب : ۲۷۰۴۲۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين