۰

دونسخه جدید از منبع تغذیه ROG STRIX 850W ایسوس معرفی شد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۳
دونسخه جدید از منبع تغذیه ROG STRIX 850W ایسوس معرفی شد
دونسخه جدید از منبع تغذیه ROG STRIX 850W ایسوس معرفی شد
 
آی‌تی‌من-این منبع تغذیه به طور ویژه برای سیستم‌هایی با ظاهر سفید رنگ و کیس‌های Open frame طراحی شده است.
 
هیت سینک‌های ROG و خنک کننده Axial-Tech
برای سیستم‌های گیمینگ، نویز پایین از اساسی‌ترین ویژگی‌های قطعاتی است که دارای قسمت‌های مکانیکی هستند. در پاورها نیز به دلیل خنک سازی توسط فن، این نویزها یکی از مباحث چالش برانگیز در طراحی بخش خنک کننده است. ایسوس با معرفی منبع تغذیه‌های سری ROG  و ROG STRIX، به لطف هیت سینک‌های ROG و به کارگیری فن‌های Axial-Tech، عنوان خنک‌ترین و بی صداترین پاورها را در رده پاورهای گیمینگ به خود اختصاص داده است.
 


ROG STRIX 850W Gold White Edition با استفاده از یک فن 135 میلی‌متری Axial-Tech و هیت سینک‌های بهبودیافته ROG، کمترین صدای مزاحم را در کنار بالاترین راندمان برای سیستم‌های رده بالا به ارمغان می‌آورد.

بهترین قطعات در پاور‌های ایسوس
ROG STRIX 850W Gold  و White Edition با ترکیبی از خازن‌های حرفه‌ای ژاپنی و ماسفت‌های درایورهای low RDS(ON)، در کنار گارانتی 10 ساله و گواهی استاندارد 80 PLUS® Gold، عملکردی بهینه و جریان‌هایی بسیار دقیق را برای رده بالاترین سیستم‌های روز به صورت دائمی به همراه دارند.

 
شخصی سازی وسواسی
به طبع گیمرها وسواس خاصی را برای تک تک قطعات سیستم به خرج می دهند. ROG STRIX 850W Gold و White Edition به صورت کاملاً ماژولار طراحی شده تا در هنگام مدیریت کابل‌ها، وضعیت سیستم پس از اسمبل از لحاظ ظاهری بی نقص باشد. در مدل White Edition، تمامی کابل‌ها نیز به رنگ سفید است تا کیس‌هایی با ترکیب رنگ روشن یا سفید، به صورتی خاص تر به نظر آیند. اما این همه ماجرا نیست. ایسوس برای پاورهای سری ROG STRIX، استیکر‌های مغناطیسی ویژه ای را در بسته بندی قرار داده تا ظاهر پاور و سیستم را به دلخواه خود شخصی سازی کنید.

هر دو مدل منبع تغذیه ROG STRIX 850W همزمان با عرضه جهانی آن در ایران نیز در دسترس خواهد بود.
 
کد مطلب : ۲۷۳۶۱۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما