۰

مرکز نوآوری تبلیغات و بازاریابی دیجیتال راه اندازی شد

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
مرکز نوآوری تبلیغات و بازاریابی دیجیتال راه اندازی شد
مرکز نوآوری تبلیغات و بازاریابی دیجیتال راه اندازی شد

آی‌تی‌من- این مرکز نوآوری با تمرکز بر حوزه‌های مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات، بازار آینده کسب‌وکارها در این حوزه را برای ورود به دنیای نوآوری و فناوری‌ آماده می‌کند.

همچنین این مرکز نوآوری بر بستر یک هلدینگ در کنار ۱۶ تیم فناور و استارت اپی در حوزه تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، تحقیقات بازار، برنامه ریزی رسانه، آموزش و مشاوره مارکتینگ و فناوری‌های پیشرفته فعالیت می‌کند.

همزمان با افتتاح مرکز نوآوری، ۴ خدمت استارتاپی  در حوزه بازاریابی دیجیتال که به بازار عرضه شده است به دست معاون علمی و فناوری رونمایی شد.

بیش از ۴۵۰ نیروی انسانی تمام وقت و ۱۰۲۵ نیروی پاره وقت در این مجموعه فناور فعالیت می‌کنند. تیم‌های نوآور فعال در حل مسائل آینده بازاریابی از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

شرکت‌های شناخته شده خارجی مشتری خدمات شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ هستند و در حال حاضر زمینه استفاده شرکت‌های داخلی از این خدمات فراهم شده است.

این مرکز نوآوری با هدف سرعت دادن به پیشرفت و تحول آفرینی در صنعت بازاریابی دیجیتال شکل گرفته است. در حال حاضر با همراهی برندهای شناخته شده نیز کار شتابدهی ایده‌های نوآورانه را دنبال می‌کند.
 
کد مطلب : ۲۷۴۴۵۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين