۰

روشی برای انتقال اطلاعات به گوشی جدید

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳
روشی برای انتقال اطلاعات به گوشی جدید
روشی برای انتقال اطلاعات به گوشی جدید

آی‌تی‌من- اگر هنگام خرید گوشی جدید ذهنتان مشغول اطلاعات گوشی قبلی‌تان است و نمی‌دانید با آنها چه کنید بد نیست به اطلاعات ذیل توجه کنید.

اولین سوالی که هنگام خرید یک گوشی هوشمند جدید از خودمان می‌پرسیم این است که با داده‌های گوشی قدیمی خود چه کار کنیم؟ گزینه‌های زیادی از جمله انتقال اطلاعات به موبایل جدید وجود دارد. البته باید چند عمل را برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت گوشی انجام دهید.

در قدم اول باید از گوشی آیفون یا اندروید خود پشتیبان‌گیری کنید. 

می‌توان از سرویس iCloud استفاده کرد. همچنین اگر اپل واچ دارید اتصال آن را با تلفن خود لغو کنید.

اگر در حال ارتقا به آیفون دیگری هستید روند بسیار ساده است. 

به تنظیمات بروید و نام خود را در بالا جستجو کنید. روی آن کلیک و سپس از iCloud و اپ استور خارج شوید. برای تکمیل فرآیند باید رمز عبور خود را وارد کنید. در قسمت Settings و سپس General به بخش Transfer or Reset iPhone بروید. پس از آن پاک کردن تمام محتوا و تنظیمات را انتخاب کنید. با این کار گوشی به حالت اولیه باز می‌گردد. در تلفن جدید خود به برنامه Find My بروید و تلفن قدیمی خود را حذف کنید.

روند انتقال اطلاعات در گوشی اندروید هم مشابه آیفون است، اما بسته به نوع گوشی شما متفاوت خواهد بود. در دستگاه‌های گلکسی سامسونگ، اولین مرحله پشتیبان‌گیری از طریق سرویس‌های ابری سامسونگ، Google یا کارت microSD است. پس از این مرحله به قسمت بازنشانی به داده‌های کارخانه در تنظیمات بروید. احتمالا باید اعتبارنامه قفل امنیتی خود را وارد کنید. پس از ضربه زدن روی حذف همه، تلفن شما دوباره به صفحه راه اندازی اولیه بر می‌گردد.

در گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل هم نسخه پشتیبان تهیه کنید، از حساب‌های Google خود خارج شوید، سپس به تنظیمات بروید. از آنجا به System, Advanced, Reset options و سپس Erase all data بروید. اگر از Android به iPhone می‌روید اپل یک برنامه Move to iOS برای انتقال داده‌های شما قبل از تنظیم مجدد گوشی در اختیارتان قرار داده است.
 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۷۷۲۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما